O mnie

Gdyby miała opisać sama siebie, nie byłabym w stanie znaleźć odpowiednich słów. Trudno określić samą siebie, bez spojrzenia innych. Jedyne co przychodzi mi do głowy to moje zamiłowanie do sarkazmu, dystansu i cynizmu, o czym moi czytelnicy na pewno zdążyli się już przekonać.

Uwielbiam książki. Powieści tak fantastyczne, że trudno o nich zapomnieć. Kocham oddawać się w ręce autorów, którzy z natury potrafią zadowolić wiernych czytelników. Jestem tu, bo chcę się dzielić swoimi dwoma pasjami: czytaniem i pisaniem. I chociaż jedno wychodzi mi znacznie lepiej niż drugie, nigdy nie przyznam się głośno, że jestem lepszym odbiorcą niż dawcą.

Z natury miłośniczka Kinga, choć z horrorami nie jestem do końca zaprzyjaźniona. Uwielbiam stare, dobre klasyki, ale też zwalające z nóg nowości, które sprawiają, że nie wszystko co nowe jest gorsze. Zakochałam się w słowie pisanym jako mała dziewczynka, i chociaż moją pierwszą poważną lekturą, którą wyuczyłam się na pamięć, było "Brzydkie kaczątko", dzisiaj sięgam już po nieco bardziej wymagającą literaturę.

Uwielbiam się bać. Uwielbiam się śmiać. Uwielbiam czuć wszystkie skrajne emocje, a książki właśnie to mi dają. Fascynujące emocje na każdym kroku.. Uzależniły mnie tak bardzo, że dzisiaj trudno mi bez nich żyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz